Přivítali jsme nový semestr v klubu P.M. !

V pátek 21. 9. 2018 jsme na Albertově  oficiálně přivítali nové studenty semestrálních kurzů v klubu P.M. v Trojické ulici. Tento semestr přichází z 33 zemí z celého světa (Ve všech typech kurzů máme letos rekordních 64 zemí!).

Na seznamovací party se již tradičně představili všichni zaměstnanci školy a kulturní program, který pro studenty připravují někteří učitelé. I tento semestr se studenti budou moct těšit na kulturní středy, soutěž prezentací, setkání s Čechy, ale také na soutěž k 100. výročí založení republiky! Jako malou ochutnávku z kulturního programu si paní učitelka Lenka připravila malé překvapení v podobě lekce lidového tance. Pro studenty též bylo připravené dobré jídlo a seznamovací aktivity.

Překvapení na party: paní učitelka Lenka dnes odpoledne naučila studenty mazurku

Zveřejnil(a) ÚJOP UK Albertov – Kurzy češtiny pro cizince dne Pátek 21. září 2018

Všem studentům přejeme hodně štěstí při studiu češtiny a hodně skvělých zážitků na Albertově!

Více fotografií můžete vidět na Facebooku. Autorem fotografií je Igor Likhachev.