První týden je za námi!

karel

Nový akademický rok 2016/2017  je oficiálně zahájen!  V úterý naši studenti společně navštívili nejenom Ředitelství ÚJOPu ve Vratislavově ulici nebo Městskou knihovnu, ale také Karolinum. Karolinum je kulturní památkou a symbolem Karlovy univerzity, kde studenti studovali už ve 14.století. Dnes tam chodí na konci studia, když dostávají univerzitní diplomy.

V krásné historické aule nové studenty přivítala naše paní ředitelka, Mgr. Marie Poláčková a paní  PaedDr. Radka Wildová, CSc.,prorektorka pro koncepci a kvalitu vzdělávací činnosti. Obě studentům popřály krásné studování a klidný semestr. Nechyběla ani studentská hymna Gaudeamus igitur, kterou si společně zazpívali studenti ze studijních středisek ÚJOP Albertov, Hostivař, Krystal, ale i Liberec.